MHP MİLLETVEKİLİ MEHMET TAYTAK TAN BİRLİĞİMİZE ZİYARET.

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekilimiz Mehmet Taytak ve beraberindeki parti yöneticileri Birlik Başkanımız Abdülkadir Konak ı ziyaret ettiler. MHP heyetinde MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan, Merkez İlçe Başkanı Fahri Fevzi Kartal ile MHP Afyonkarahisar il teşkilat yöneticileri yer aldı.

Ziyarette Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkan Vekili, Kahveciler ve Çay Ocakları Odası Başkanı Atila Kocabaş, Elektrik ve Elektronikçiler Odası Başkanı Mehmet Karagöz, Giyim Eşyası İmalat ve Satıcılar Odası Başkanı Hüseyin Karnıbüyük, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mevlüt Ülker ile Başkan Vekili Veli Seyman, Bakkallar Odası Başkan Vekili Ahmet Özkose hazır bulundular.

Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Konak ziyaretleri münasebetiyle MHP heyetine teşekkür ederek, öncelikle Birliğimiz, Odalarımız ile Afyonkarahisar esnaf ve sanatkârımızın son durumu ile ilgili bilgiler verdi. Daha sonra esnaf ve sanatkârlarımızın geçtiğimiz dönemde pandemi ile birlikte yaşadıkları olumsuzluklar sebebiyle ve geçtiğimiz aylarda kurdaki dalgalanmadan dolayı piyasalardaki oluşan olumsuz durumdan dolayı sıkıntılarını, beklentilerini ve çözüm önerilerini Milletvekilimiz Mehmet Taytak a ifade etti. Daha sonra toplantıya katılan Oda Başkanlarımız tek tek söz alarak temsil ettikleri esnaf ve sanatkârlarının yaşadıkları sıkıntılarını ve taleplerini belirttiler.

MHP Milletvekilimiz Mehmet Taytak ve partililer esnaf ve sanatkâr temsilcilerimizden esnaf ve sanatkârın yaşadıkları sıkıntılarını, işyerlerinin durumunu ve bu konuda ki taleplerini dinledi. MHP Milletvekili Mehmet Taytak Başkanlarımızın talep ve önerilerini not alarak yetkili mercilere bizzat ileteceğini ve takipçisi olacağını ifade etti. Ziyaret karşılıklı görüş alış verişi ile sona erdi.