CHP EKONOMİ MASASINDAN BİRLİĞİMİZE ZİYARET.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Parti Sözcüsü ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, CHP Ekonomi Masası Üyesi Milletvekilleri ile birlikte Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimizi ziyaret etti. CHP Ekonomi masası heyetinde, İstanbul Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Tarımdan Sorumlu Genel Başkan Danışmanı ve Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Tekirdağ Milletvekili İlhami Aygün, Uşak Milletvekili Özkan Yalım, İstanbul Milletvekili Gökhan Zeybek, Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, İzmir Milletvekili Bedri Serter, İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, 24’üncü Dönem İzmir Milletvekili Rahmi Aşkın Türeli ile Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal ve CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz yer aldı.

Ziyarette ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Konak, Birlik Başkan Vekili ve Kahveciler ve Çay Ocakları Odası Başkanı Atila Kocabaş, Elektrik ve Elektronikçiler Odası Başkanı Mehmet Karagöz, Ağaç İşleri Odası Başkanı Suat Diler, Giyim Eşyası İmalat ve Satıcılar Odası Başkanı Hüseyin Karnıbüyük, Kasaplar, Sucukçular ve Lokantacılar Odası Başkanı İbrahim Yörük, Madeni Sanatkârlar Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Dilek ile 2. Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Bekir Koçak hazır bulundu.

Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Konak ziyaretleri münasebetiyle CHP heyetine teşekkür ederek, esnaf ve sanatkârların yaşadıkları sıkıntıları ve beklentilerini dile getirdi. Daha sonra toplantıya katılan Oda Başkanlarımız tek tek söz alarak temsil ettikleri esnaf ve sanatkârlarının yaşadıkları sıkıntılarını ve taleplerini belirttiler. CHP ekonomi masası heyeti esnaf ve sanatkâr temsilcilerinden Afyonlu esnaf ve sanatkârının yaşadıkları sıkıntılarını, işyerlerinin durumunu ve bu konuda ki taleplerini dinledi. CHP olarak esnaf ve sanatkarlar için yapacakları plan ve program hakkında bilgiler verdiler. Ziyaret karşılıklı görüş alış verişi ile sona erdi.