BİRLİĞİMİZDEN ŞUHUT, İHSANİYE VE BAYAT KAYMAKAMLARIMIZA ZİYARET.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanımız Abdülkadir Konak, Pandemi nedeniyle işyerleri kapanan esnaf ve sanatkarlarımıza yaptıkları yardım ve desteklerinden dolayı Şuhut, İhsaniye ve Bayat Kaymakamlarımızı makamlarında ziyaret etti.

İlk olarak Şuhut Kaymakamımız Sayın Erkan Kaçmaz'ı makamında ziyaret eden Birlik Başkanımız Abdülkadir Konak'a Birlik Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet Tan, Şuhut Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımız Ahmet Akdağ, Şuhut Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanımız Mahmut Öz ile Şuhut Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Vekilimiz Ramazan Mehmet Aydemir eşlik ettiler.

İkinci olarak İhsaniye Kaymakamımız Sayın Semih Doğanoglu'nu makamında ziyaret eden Birlik Başkanımız Abdülkadir Konak'a Başkan Vekilimiz Atila Kocabaş İhsaniye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımız Mehmet Yılmaz ile İhsaniye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanımız Mevlüt Küçük eşlik ettiler.

Son olarak Bayat Kaymakamımız Sayın Ömer Tekeş'i makamında ziyaret eden Birlik Başkanımız Abdülkadir Konak'a Başkan Vekilimiz Atila Kocabaş, Birlik Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet Tan, Bayat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımız Harun Bayrak ile Başkan Vekili Bayram Eski Bayat eşlik ettiler.

Başkanlarımız pandemi nedeniyle Şuhut, İhsaniye ve Bayat ilçelerimizde işyerleri kapanan esnaf ve sanatkarlarımıza yaptıkları yardım ve desteklerinden dolayı Kaymakamlarımıza teşekkür ederek Odalarımız adına plaket takdimi yaptılar. Ziyaretler karşılıklı görüş alışverişi ile sona erdi.