AK PARTİDEN ESOB A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

31 Mart seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti, Afyon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğini ziyaret etti. Orman ve Su İşleri Eski Bakanı ve Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İl Başkanı Hüseyin Sezen, Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, İl Başkan Yardımcısı Abdil Tıkır ve Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan’ın katıldığı ziyaret samimi bir ortamda geçti.

ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, “Esnaf dostu Kıymetli Bakanımız ve partimizin önde gelen isimlerini birliğimizde görmekten son derece mutluyuz. Sayın Bakanımız, bakanlığı süresince bizlere hep destek oldu. Esnafın yararına olan bütün işlerde Sayın Eroğlu’nun katkısı vardır. Sadece esnafımıza değil, tüm Afyon’a kıymetli bakanımız büyük katkılar vermiştir” dedi. ESOB Başkan Vekili Atilla Kocabaş ile Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Tan’ın da hazır bulunduğu ziyarette, yerel seçimler konuşuldu, seçim çalışmaları konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

EROĞLU, ESOB’A TEŞEKKÜR EDİYORUZ AK Parti Milletvekili eski Bakan Veysel Eroğlu, verdiği desteklerden dolayı Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine teşekkür etti. Eroğlu, “Her zaman birlikte çalıştık, bundan sonra da esnafımız için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” dedi.